O stronie

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Czytaj-zapamiętaj-udostępniaj

pamietajmnie1

Strona zawiera informacje o różnych rzeczach w postaci info-grafiki.

Jest to sposób na łatwiejsze przyswajalnie informacji i ich przekazywanie, ponieważ wystarczy udostępniąc obrazki. Działa to też na poziomie podświadomości, ponieważ patrząc na obraz mamy pewne myśli w stosunku do niego. Od razu nam się to z czymś kojarzy. Kojarzy się z tym co wiem na dany temat i co nam przypomina dany obrazek. Jeśli z danym obrazek lub słowem mamy dobre lub złe wspomnienia to natychmiast one wracają. Ponieważ każdy zapamiętuje najbardziej osoby, które wzbudzają w nas emocje.. Fajna piosenka… Chłopak, który zrobił coś wyjątkowego. Inne wydarzenie, które daja nam radość. Jeśli dane uczucie radości, szczęścia jest związane z pewną osobą to wtedy po prostu się w niej zakochujemy, bo ona tworzy nasze szczęście. Niektóre wydarzenia, które sprawiają nam przyjemność tworzą dla nas inni ludzie dlatego często właśnie po prostu kochamy te osoby.

Widzimy obraz, widzimy treść, widzimy czcionki, które są wyróżnione. To wszystko zapamiętujemy podświadomie. Jeśli uznamy, że dany temat jest dla nas ważny zapamiętujemy to na dłużej lub trwale.

Celem tej strony jest zbudowanie większej wiedzy na różne tematy, których nie poznamy w szkole. Wiedza, która często jest nam niezbędna a nie mamy jej. Linki zawarte na obrazkach slużą też prmowaniu danego tematu lub produktów czy sposobów czy rozwiązań.

Udostępanienie info grafów może pomóc lub nawet uratować komuś życie budując świadomość lub więdzę np w przypadku udaru, gdzie w ciągu kilku godzin od pierwszego objawu możemy wyleczyć jeszcze daną .

Na obrazku są też linki do artykułów, który wyjaśniają szczegółowo dany temat oraz linki do pamietajmnie.pl oraz strony głównej inne strony, gdzie znajdziemy też inne informacje z danego tematu.

udar-mózgu

Osoby, które chcą pomóc innym polecam udostępniać te obrazki znajomych poprzez skypa, twittera, facebooka. Przy każdym wpisie z obrazem są też przyciski społecznościowe, dzięki temu można łatwo udostępniać dane wpisy.

email, czy inny sposób, np. drukując !!!!

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]